World of Warplanes

Pokud raději lítáte v oblacích, než jezdíte po zemi v tanku nebo plujete na vodě v bitevním křižníku, máme tu pro vás další z her od studia Wargaming.net. Ta hra se jmenuje World of Warplanes a je druhou vydanou hrou po WoT. Hra se zkráceně nazývá WoWp, a jedná se o letecký simulátor.

Nějaké základní informace o hře, hra byla vydána v listopadu roku 2013. Zařadíme ji do kategorie MMORPG, tedy stejně jako WoT, nebo WoWs. Celá válečná série je postavená na systému free-to-play, ani World of Warplanes není vyjímkou.

Letadla vycházejí z meziválečné doby, přes Druhou světovou válku až po experimentální modely. Co se týká tříd letadel, tak ty jsou čtyři: stíhač, bombardér, útočný stíhač a prémiová letadla.

World of Warplanes

Ve hře si můžete vybrat z několika národností: Sověti, Němci, Japonci, Britové, USA a Čína.

Základním cílem hry, je zničit soupeřova letadla, nebo splnit úkol v bitvě. Tým který vyhraje získá větší počet zkušeností a kreditů, za které hráč pak nakupuje letadla, nebo vybavení. Oboje musí ale nejdříve vyzkoumat.

World of Warplanes

Hra má v celku vysoký počet letadel, která jsou velmi zajímavě zpracovaná. Může se pyšnit zajímavým ovládáním. Hratelnost a grafika již na tak dobré úrovni není. Ačkoliv se jedná o pokračovatele WoT, nikdy nedosáhla takového úspěchu jako jeho předchůdce. Hlavní příčinou je asi konkurence v podobě hry WarThunder. Ta je snad ve všech ohledech lepší než WoWp, WarThunder však ani omylem nemůže konkurovat WoT.

hrajzdarmabutt

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *