Návod pro hráče bitevních lodí

Koho by nelákalo řídit nejsilnější lodě moře? Nejsou to žádný hračky pro malý děti, takže jestli chcete jednu z těchto lodí řídit, rozhodně si přečtěte pár rad, který zde sepíšu. A nebo ne, je to na vás. Některý věci trochu zlehčuju, aby to bylo vtipný (což stejně není), přesto vše co tu píšu platí a dopručuju se vám tím řídit.

Krok 1: Nabijte průbojnou (AP) munici. Nepotřebujete přihřátý výbušný věci a stejně tak nepotřebujete nějaký ohně, jste tu od ničení. HE munice je pro lidi, co neumí mířit a nestřílejte s ní ani ze začátku, když se to učíte, jinak se naučíte pořádně nemířit a tenhle zlozvyk vám zůstane navždycky.

Krok 2: Jeďte přímo na váš cíl. Nezáleží na tom, jestli je váš protivník menší, nebo větší, mějte čelo k němu. Být natočený k lodi čelem a ne vaší plochou stranou je důležitý. Nejen že to zvyšuje sílu vašeho pancéřování, ale takové vás to chrání před zásahem do citadely. Samozřejmě, občas se vyplatí utéct, před velkým množstvím lodí. Pokud tomu tak je, snažte se pořád ukazovat co nejmíň z vaší lodi, jak je to jen možné

Krok 3: Nechte toho protivnýho hráče vyplýtvat jeho munici a pak mu ukažte vaší SÍLU!!! Buďte natočení proti protivníkovi, když po vás střílí a jakmile dostřílí, otočte svojí loď, abyste mu mohli ukázat opravdovou palebnou sílu. Nezapomeňte se pak zase otočit zpět.

Krok 4: Máte v týmu křižník? Hýčkejte ho, nechte ho jezdit kolem sebe a nedovolte nikomu, aby mu ublížil. Křižníky jsou důležitým pomocníkem bitevních lodí, nejen kvůli jejich protiletadlovým zbraním. Také kvůli obraně proti torpédoborcům a pomoci při ničení dalších lodí. Každopádně jsou křehcí, takže nesmíte dovolit žádné lodi po nich střílet. Pokud se rozhodnou střílet do vašeho křižníčku, nebojte se jim ukázat, že jste mnohem důležitější cíl, který by měli řešit. Samozřejmě ukázat pomocí vašich děl.

Krok 5: Jen zbabělci jsou vzadu. Máte nejlepší pancéř a nejvíce životů ze všech tříd lodí ve hře. To že máte dostřel 20km, neznamená, že musíte být přesně ve 20 km a odstřelovat nepřátele. Vaše zbraně jsou poměrně zbytečné na vzdálenosti vyšší než 15 km, vzhledem k tomu, jak obtížné je se trefit.

Krok 6: Proč jste osamotě? Žádná párty není dobrá, pokud jste jedinej. Pozvěte hosty!! Vždy se držte s týmem. Osamocená bitevní loď je mrtvá bitevní loď. Mít podporu spojenců je ve většině her rozdíl mezi výhrou a porážkou.

Krok 7: Vidíte torpédové bombardéry? Jsou ve vzdálenosti 7km od vás? Otočte se na ně! Otočením se proti nim znesnadníte život hráčům letadlových lodí, kteří se snaží odhadnout směr vaší cesty. A také je jednodušší se vyhnout torpédům cestou proti nim, než pokud jednou souběžně s vámi.

Krok 8: POMOC, JEDOU NA MĚ TORPÉDOBORCE!! Ničeho se neboj kapitáne, zpomal a otoč se proti nim. Pokud zpomalíte a zároveň se otočíte přímo proti torpédům, zvyšujete tím šance žádné z nich neschytat, nebo alespoň co nejmenší množství z nich.

Krok 9: Nevidím za roh, co teď? Rozhodně je vhodné zpomalit, jelikož torpédoborce, které řídí zkušený kapitán mají v oblibě se za takovýmito rohy schovávat a vystřelit torpéda tak, aby vás zasáhli ještě dříve, než vůbec zjistíte, že tam nějaký torpédoborec je. Nejen, že mu zkazíte radost tím, že do torpéd nevjedete, ale zároveň na něj přichystejte vaše děla, tam kde předpokládáte, že bude a z překvapujícího se stane překvapený. Samozřejmě poté co vás torpéda minou na nic nečekejte, šlápněte na to a plnou rychlostí se žeňte dál.

Krok 10: Profit. Pokud budete dodržovat těchto pár kroků, lehce ukážete ostatním hráčům, že bitevní lodě nejsou jak se šušká nejslabší třídou ve hře, ale je tomu právě naopak!

Jste ta největší, nejhusťáčtější loď na vodě. Každý vás chce zabít, ale máte nástroje na to je zabít. Všechny. TAK JE VŠECHNY ZABIJTE! Dávejte pozor na všechno a držte si o všem povědomí. Ačkoliv se může zdát, že jo, nikdy byste se neměli v bitevní lodi nudit, jelikož pořád měníte rychlost a směr, zatímco vypouštíte devastující salvy z vašich zbraní. Budete se potýkat s lidma, který vám řeknou ošklivý věci, jako že jste zbyteční a že křižníky by byl ve hře lepší, ale vy jim můžete ukázat, že se šeredně mýlí. Agresivní bitevní loď může způsobit paniku v nepřátelském týmu, zatímco pasivní bitevní loď bude sledovat svůj tým umírat. Nebuďte pasivní!

3 komentáře

  1. Kde najdü rady pro křižníky? Jinak dobré rady, ale to co se děje v bitvách je opakem. Většina zůstává vzadu na hranici dostřelu zašitá za ostrovem a po prvních salvách zdrhá.Tým samozřejmě dostane výprask. Akorát nevím jak se stihnu točit proti torpédoborci a torpédovým letadlům s přežraným slonem na vodě 🙂

Napsat komentář