Letadlové lodě

Letadlové lodě mají styl hry, který se radikálně liší od všech ostatních tříd ve hře, takže schopnosti, jež si budete chtít vybrat, budou také značně odlišné a jen stěží se budou překrývat s torpédoborci, křižníky či bitevními loděmi.

Čemu se vyhnout

Při hraní s letadlovými loděmi se ujistěte, že využíváte pouze schopnosti, které jsou relevantní pro posílení vašich letek, a vyhněte se schopnostem spojeným s jakýmkoliv jiným způsobem udělování poškození.


Co si vybrat

 Expert na údržbu letadel

  • Tato schopnost je bez rozmýšlení jasná volba pro každou letadlovou loď, neboť přináší bonusy k HP a době přezbrojení pro letadla všech typů, které jsou na palubě.

„Expert na údržbu letadel“ o 5 % zvyšuje HP všech vašich letadel a po přistání snižuje o 10 % čas potřebný k jejich údržbě.

 Zrychlení torpéd

  • Torpédové bombardéry budou v mnoha případech vašimi nejlepšími stroji na poškození, a čím rychlejší jejich torpéda jsou, tím hůře se jim uhýbá.

„Zrychlení torpéd“ zvyšuje o 5 uzlů rychlost torpéd shozených z bombardérů, ale o 20 % snižuje jejich dosah.

Poznámka: vzhledem k tomu, že torpéda stejně budete chtít běžně shazovat z těsné blízkosti k cíli, nebude postih k dosahu představovat velký problém.

 Expert na torpédovou výzbroj

  • Čím rychleji můžete své letky torpédových bombardérů cyklovat, neboli přistávat a vzlétat s nimi z letadlové lodě, tím vyšší bude vaše poškození za sekundu.

„Expert na torpédovou výzbroj“ o 20 % snižuje čas potřebný k údržbě torpédových bombardérů.

 Vzdušná nadvláda

  • Tato schopnost je dokonalá k tomu, aby dovršila ničivost vašich letek.

„Vzdušná nadvláda“ přidává další letadlo ke každé z vašich stíhacích a pěti bombardovacích letek.

Poznámka: tato schopnost nemá žádný vliv na letky torpédových bombardérů.


 Pokročilý střelecký výcvik

  • Pokud se potýkáte s nepřátelskými letadlovými loděmi, které na vás shazují pumy, tak tato schopnost značně zvýší vaše protiletadlové možnosti. Při kombinaci se spotřebním doplňkem „Obranná protiletadlová palba“ je efektivní v udržování těchto „ostrostřeleckých“ pokusů hezky od těla.

„Pokročilý střelecký výcvik“ o 20 % zvyšuje dosah vašich protiletadlových a sekundárních baterií.

Napsat komentář