V patnáctém díle Námořní akademie se dozvíte jaké typy granátů ve hře existují a čím se od sebe liší. Nezapomeňte si zapnout u videa české titulky!

V čtrnáctém díle se dozvíte jak optimálně nastavit grafiku, aby hra běžela plynule a zároveň jste si mohli vychutnat krásy grafiky World of Warships. Nicméně rozhodně se vyplatí zainvestovat do kvalitnější grafické karty. Hrát se dá i na intergrované grafice, ale budete se muset smířit s nižšímy detaily. Nezapomeňte si zapnout u videa české titulky!

V třináctém díle se dozvíte jak funguje mechanika poškozování a dostanete odpověď na hlavní otázku – jak potopit nepřátelskou loď? Nezapomeňte si zapnout u videa české titulky!

Tapety World of Warships ve Full HD rozlišení 1920x1080px! Tapetu stáhneš kliknutím na obrázek – on se zvětší a následně na tu zvětšeninu klikneš pravým tlačítkem a dáš uložit obrázek jako a obrázek se tímto uloží v plné velikosti.

Pokud sháníš tapetu na téma World of Warships, zkus mrknout na naši nabídku. Není toho sice moc, ale snad si vybereš i ty! Tapetu stáhneš kliknutím na obrázek – on se zvětší a následně na tu zvětšeninu klikneš pravým tlačítkem a dáš uložit obrázek jako a obrázek se tímto uloží v plné velikosti.  

Dublony World of Warships

Pokud chcete získat zdarma 250 goldů na váš účet, stačí vyplnit tento dotazník od Wargamingu Odkaz jsem nalezl na oficiálním twitteru hry World of Warships: https://twitter.com/WorldofWarships DOTAZNÍK NAJDETE ZDE: http://survey.wargaming.net/s/LivestreamSurvey/

Tipy do World of Warships pro (ne)začátečníky

Rozhodl jsem se sepsat nějaké tipy, spíše pro začátečníky, který byste mohli využít. Nejsem žádnej veterán ve hře a hraji ji jen chvíli, ale tyhle věci se mi zdají, že o nich ne všichni ví a při tom vám pomůžou se značně zlepšit ve hře.

Věděli, jste, že magickou klávesou můžete zobrazit návody, které pro vás připravil samotný Wargaming? Ty vás zasvětí do základů ovládání, i do pokročilých taktik.

Které lodě mají torpéda World of Warships

Občas vás v bitvě může zaskočit zákeřný křižník, který vás vymaže svými torpédy, proto jsem se rozhodl zde vypsat seznam lodí, které mají torpéda a něco málo z jejich parametrů.